A szerk.

NYERTES INTÉZMÉNYEK

NYERTES INTÉZMÉNYEK

Az alábbi intézmények, amelyek pályázatukban a legaktívabb felhasználást vállalták,  ingyenes részvételi lehetőséget nyertek a 2016/17-es tanévben a Szitakötő oktatási programban.

 

Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István tagiskola, SárkeresztesSzékesfehérvár
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” OradeaOradea (Nagyvárad) Románia
Școala Gimnazială Nr. 16.Oradea (Nagyvárad) Románia
Göőz József Általános IskolaAszaló
Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános IskolaSárbogárd
Losontzi  István  Egységes  Gyógypedagógiai  Intézmény  és Diákotthon és LakásotthonCegléd
Kispesti Kós Károly Általános IskolaBudapest
Csata Utcai Általános IskolaBudapest
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
Osnovna škola ”Stevan Sremac”Senta (Zenta), Szerbia
Pais Dezső Általános IskolaBudapest
Budapest, VII. Kerületi Baross Gábor Általános IskolaBudapest
Kislángi Tamási Áron Általános IskolaKisláng
Radnóti Miklós Általános Iskola Pusztavámi TagintézményePusztavám
Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Csanádpalotai Dér István Általános IskolaCsanádpalota
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézménySzeged
Bagi Arany János Általános IskolaBag
Sárszentmiklósi Általános IskolaSárszentmiklós
Szentes Városi Könyvtár Nonprofit Közhasznú Kft.Szentes
Cecei Általános IskolaCece
Mecsekaljai Általános Iskola Köztársaság Téri Általános IskolaPécs
Székesfehérvári Széna Téri Általános IskolaSzékesfehérvár
Algyői Fehér Ignác Általános IskolaAlgyő
Şcoala Gimnazială „Benedek Elek”Cetariu (Hegyközcsatár), Románia
Petőfi Sándor GimnáziumTârgu Secuiesc (Kézdivásárhely), Románia
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános IskolaSajószentpéter
Budai-Városkapu Általános IskolaPécs
Ráckeresztúri Petőfi SándorÁltalános IskolaRáckeresztúr
Scoala Gimnaziala Zelk ZoltánValea lui Mihai (Érmihályfalva), Románia
Școala Gimnazială dr. Vasile LucaciuSatu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános IskolaGyöngyös
Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József TagiskolaFehérvárcsurgó
Lippói Gárdonyi Géza Általános IskolaLippó
Dunaújvárosi Dózsa György Általános IskolaDunaújváros
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
Liceul ReformatSatu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Sárszentmiklósi Általános Iskola Nagylóki TagiskolájaNagylók
Vörösberényi Általános IskolaBalatonalmádi
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális SzakiskolaBudapest
Şcoala Gimnazială Nr 1Diosig (Bihardiószeg), Románia
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános IskolaGyomaendrőd
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Ménteleki Általános IskolájaKecskemét-Méntelek
Școala Gimnazială ,,Mircea Eliade”Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
ISP ÁI és AMI Telkibányai Szepsi Csombor Márton TagiskolaTelkibánya
Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Şcoala Gimnazială Nr.10Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaZámoly
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Jászsági Általános Iskola Hábor Gabriella Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolai TagintézményePusztamonostor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és GimnáziumAjka
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBocskaikert
Dvojezična osnovna šola Dobrovnik – KÁI  DobronakDobrovnik  (Dobronak), Szlovénia
Zentai Úti Általános IskolaSzékesfehérvár
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános IskolaBudapest
Școala Gimnazială ,,Europa”Târgu-Mureș (Marosvásárhely), Románia
Osnovna Škola Mora KaroljSajan (Szaján), Szerbia
Kürti AlapiskolaStrekov (Kürt), Szlovákia
BÁZISISKOLÁK
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaHajdúnánás
Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonfűzfő
Huszár Gál IskolaDebrecen
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános IskolaSzajol
Kossuth Lajos Általános IskolaTiszafüred
Németh Kálmán Általános Iskola és A.M.I.Fót
Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor TagiskolaSalgótarján
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános IskolaMór
Városközponti Iskola Mezőszél utcai Általános IskolájaPécs

Kapcsolódó segédanyagok: