A szerk.

Képzési időpontok a 2017/18-as tanévben

Képzési időpontok a 2017/18-as tanévben
Osnovna škola ”Stevan Sremac”Zenta2017. 09. 25. 11:0012:15
Csata utcai Általános IskolaBudapest2017. 10. 02. 12:3014:00
Budai Városkapu Általános IskolaPécs2017. 10. 02.12:0013:30
Sárszentmiklósi Általános IskolaSárszentmiklós2017. 10. 03.12:4014:00
Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét2017. 10. 09.14:1515:30
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő IskolaBudapest2017. 10. 10.9:3010:45
Algyői Fehér Ignác Általános IskolaAlgyő2017. 10. 13. 12:0013:15
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános IskolaBudapest2017. 10. 13.10:0011:30
Komlóstetői Általános IskolaMiskolc2017. 10. 27.10:3011:45
Ványai Ambrus Általános iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDévaványa2017. 10. 27.10:3012:00
Göőz József Általános IskolaAszaló2017. 11. 06.12:4514:00
Észak-Budapesti Tankerületi Központ Pais Dezső Általános IskolaBudapest2017. 11. 08.12:4514:00
Cecei Általános IskolaCece2017. 11. 14.13:0014:15
Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény és KollégiumCegléd2017. 11. 15.14:0015:15
Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár2017. 11. 21.14:0015:15
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” OradeaNagyvárad2017. 11. 22.13:3015:00
Csanádpalotai Dér István Általános IskolaCsanádpalota2017. 12. 07.12:0013:15
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános IskolaGyöngyös2018. 02. 06.11:4513:00
Zimándy Ignác Általános IskolaTörökbálint2018. 02. 07.12:3014:00
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános IskolaBudapest2018. 02. 15.11:5013:30
Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános IskolaSomlóvásárhely2018. 02. 16.11:3013:15
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és SzakközépiskolaBudapest2018. 02. 14.11:4513:15
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István Tagiskola, SárkeresztesSzékesfehérvár2018. 02. 14.14:0015:15
Székesfehérvári Széna Téri Általános IskolaSzékesfehérvár2018. 02. 28.12:0013:35
Budai Városkapu Általános Iskola Bártfa Utcai Általános IskolájaPécs2018. 03. 07.11:5013:30
Újbudai Ádám Jenő Általános IskolaBudapest2018. 03. 19.12:0013:15
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai TagintézménySzékesfehérvár2018. 03. 19.14:0015:15
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános IskolaSárbogárd2018. 03. 21.13:0014:15
Şcoala Gimnazială Nr.16.Nagyvárad2018. 03. 21.14:0015:15
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános IskolaSajószentpéter2018. 03. 28.12:4514:00
Dunaújvárosi Dózsa György Általános IskolaDunaújváros2018. 04. 09.12:4514:00
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár2018. 04. 11.12:4514:00
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József TagiskolaFehérvárcsurgó2018. 04. 18.13:0014:30
Lippói Gárdonyi Géza Általános IskolaLippó2018. 05. 07.10.0011.15

Kapcsolódó segédanyagok: