A szerk.

NYERTES INTÉZMÉNYEK

NYERTES INTÉZMÉNYEK

A 2018/19-es tanévben az alábbi intézmények vehetnek részt ingyenesen a Szitakötő oktatási programban:

 

Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény és KollégiumCegléd
Göőz József Általános IskolaAszaló
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMISolt
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István Tagiskola, SárkeresztesSzékesfehérvár
Csanádpalotai Dér István Általános IskolaCsanádpalota
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános IskolaSárbogárd
Sárszentmiklósi Általános IskolaSárszentmiklós
Osnovna škola “Hunjadi Janoš”Csantavér, Szerbia
Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
Csata utcai Általános IskolaBudapest
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József TagiskolaFehérvárcsurgó
Școala Gimnazială „Petőfi Sándor”Kézdivásárhely, Románia
Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Şcoala Gimnazială „Benedek Elek”, CetariuHegyközcsatár, Románia
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézménySzeged
Cecei Általános IskolaCece
Pécsi Mezőszél Utcai Általános IskolaPécs
Liceul ReformatSzatmárnémeti, Románia
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános IskolaGyöngyös
Komlóstetői Általános IskolaMiskolc
Pécsi Meszesi Általános IskolaPécs
Şcoala Gimnazială Nr.10Szatmárnémeti, Románia
Ványai Ambrus Általános iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDévaványa
Dvojezična osnovna šola Dobrovnik – KÁI DobronakDobronak, Szlovénia
Școala Gimnazială “Mircea Eliade”Szatmárnémeti, Románia
Şcoala Gimnazială nr 1Bihardiószeg, Románia
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános IskolaBudapest
Karcagi Arany János Általános IskolaKarcag
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános IskolaTápiószentmárton 
Újbudai Ádám Jenő Általános IskolaBudapest
Școala Gimnaziala Zelk ZoltánÉrmihályfalva, Románia
Špeciálna základná škola s VJM – Speciális AlapiskolaHurbanovo, Szlovákia
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő IskolaBudapest
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és GimnáziumAjka
Algyői Fehér Ignác Általános IskolaAlgyő
Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános IskolaHatvan
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Bagi Arany János Általános IskolaBag
JÁI Hábor Gabriella Általános Iskolai és AMI TagintézményePusztamonostor
Osnovna Škola „Mora Karolj“Szaján, Szerbia
Osnovna Škola ”Stevan Sremac”Zenta, Szerbia
  
  
Bázisiskolák 
Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor TagiskolájaSalgótarján
Balatonfűzfői Irinyi János Általános IskolaBalatonfűzfő
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános IskolaSzajol
Kossuth Lajos Általános IskolaTiszafüred
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaHajdúnánás
Dr. Zimmermann Ágoston Általános IskolaMór
Huszár Gál Általános IskolaDebrecen
Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFót
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” Nagyvárad, Románia