A szerk.

NYERTES INTÉZMÉNYEK

NYERTES INTÉZMÉNYEK

A 2018/19-es tanévben az alábbi intézmények vehetnek részt ingyenesen a Szitakötő oktatási programban:

 

Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény és Kollégium Cegléd
Göőz József Általános Iskola Aszaló
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI Solt
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István Tagiskola, Sárkeresztes Székesfehérvár
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola Csanádpalota
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola Sárbogárd
Sárszentmiklósi Általános Iskola Sárszentmiklós
Osnovna škola “Hunjadi Janoš” Csantavér, Szerbia
Kecskeméti Református Általános Iskola Kecskemét
Csata utcai Általános Iskola Budapest
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József Tagiskola Fehérvárcsurgó
Școala Gimnazială „Petőfi Sándor” Kézdivásárhely, Románia
Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár
Şcoala Gimnazială „Benedek Elek”, Cetariu Hegyközcsatár, Románia
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Szeged
Cecei Általános Iskola Cece
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola Pécs
Liceul Reformat Szatmárnémeti, Románia
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola Gyöngyös
Komlóstetői Általános Iskola Miskolc
Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs
Şcoala Gimnazială Nr.10 Szatmárnémeti, Románia
Ványai Ambrus Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Dévaványa
Dvojezična osnovna šola Dobrovnik – KÁI Dobronak Dobronak, Szlovénia
Școala Gimnazială “Mircea Eliade” Szatmárnémeti, Románia
Şcoala Gimnazială nr 1 Bihardiószeg, Románia
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola Budapest
Karcagi Arany János Általános Iskola Karcag
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola Tápiószentmárton 
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola Budapest
Școala Gimnaziala Zelk Zoltán Érmihályfalva, Románia
Špeciálna základná škola s VJM – Speciális Alapiskola Hurbanovo, Szlovákia
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola Budapest
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Ajka
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Algyő
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola Hatvan
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen
Bagi Arany János Általános Iskola Bag
JÁI Hábor Gabriella Általános Iskolai és AMI Tagintézménye Pusztamonostor
Osnovna Škola „Mora Karolj“ Szaján, Szerbia
Osnovna Škola ”Stevan Sremac” Zenta, Szerbia
   
   
Bázisiskolák  
Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája Salgótarján
Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola Balatonfűzfő
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola Szajol
Kossuth Lajos Általános Iskola Tiszafüred
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hajdúnánás
Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola Mór
Huszár Gál Általános Iskola Debrecen
Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Fót
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola Székesfehérvár
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László”  Nagyvárad, Románia