A szerk.

Nyertes intézmények 2019–2020

Nyertes intézmények 2019–2020

A 2019/20-as tanévben az alábbi 54 intézmény (41 magyarországi, 13 határon túli) vehet részt ingyenesen a Szitakötő oktatási programban:

iskola

város

Göőz József Általános Iskola

Aszaló

Csanádpalotai Dér István Általános Iskola

Csanádpalota

Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény és Kollégium

Cegléd

Sárszentmiklósi Általános Iskola

Sárszentmiklós

Osnovna škola “Hunjadi Janoš”

Csantavér (Čantavir, Szerbia)

Şcoala Gimnazială Nr.10

Szatmárnémeti (Satu Mare, Románia)

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

Sárospatak

Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József Tagiskola

Fehérvárcsurgó

Karcagi Arany János Általános Iskola

Karcag

Kecskeméti Református Általános Iskola

Kecskemét

Ványai Ambrus Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dévaványa

Csata utcai Általános Iskola

Budapest

Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Szeged

Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola

Budapest

Komlóstetői Általános Iskola

Miskolc

Liceul Reformat

Szatmárnémeti (Satu Mare, Románia)

Școala Gimnazială „Petőfi Sándor”

Kézdivásárhely (Târgu Secuiesc, Románia)

Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István Tagiskola, Sárkeresztes

Székesfehérvár

Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola

Pusztavám

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnok

Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

Szatmárnémeti (Satu Mare, Románia)

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Békés

Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola

Sárbogárd

Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Ajka

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola

Felsőzsolca

Şcoala Gimnazială „Benedek Elek”, Cetariu

Hegyközcsatár (Cetariu, Románia)

Scoala Gimnaziala Zelk Zoltán

Érmihályfalva (Valea lui Mihai, Románia)

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

Szeged

JÁI Hábor Gabriella Általános Iskolai és AMI Tagintézménye

Pusztamonostor

Špeciálna základná škola s VJM-Speciális Alapiskola

Ógyalla (Hurbanovo, Szlovákia)

Cecei Általános Iskola

Cece

Osnovna škola ”Stevan Sremac”

Zenta (Senta, Szerbia)

Základná škola Endre Adyho v Štúrove

Párkány (Štúrovo, Szlovákia)

Algyői Fehér Ignác Általános Iskola

Algyő

Şcoala Gimnazială nr 1

Bihardiószeg (Diosig, Románia)

Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola

Budapest

Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Debrecen

Bagi Arany János Általános Iskola

Bag

Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola

Ajka

Budapest XIII.ker.-i Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Budapest

Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kistarcsa

Osnovna Škola „Mora Karolj“

Szaján (Sajan, Szerbia)

Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Ásotthalom

Rogers Iskola és Óvoda

Budapest

   
   

Bázisiskolák

 

Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája

Salgótarján

Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola

Balatonfűzfő

Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Szajol

Kossuth Lajos Általános Iskola

Tiszafüred

Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Hajdúnánás

Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola

Mór

Huszár Gál Általános Iskola

Debrecen

Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Fót

Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola

Székesfehérvár

Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” 

Nagyvárad (Oradea, Románia)