A szerk.

NYERTES INTÉZMÉNYEK

NYERTES INTÉZMÉNYEK

Az alábbi intézmények, amelyek pályázatukban a legaktívabb felhasználást vállalták,  ingyenes részvételi lehetőséget nyertek a 2016/17-es tanévben a Szitakötő oktatási programban.

 

Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István tagiskola, Sárkeresztes Székesfehérvár
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” Oradea Oradea (Nagyvárad) Románia
Școala Gimnazială Nr. 16. Oradea (Nagyvárad) Románia
Göőz József Általános Iskola Aszaló
Kecskeméti Református Általános Iskola Kecskemét
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola Sárbogárd
Losontzi  István  Egységes  Gyógypedagógiai  Intézmény  és Diákotthon és Lakásotthon Cegléd
Kispesti Kós Károly Általános Iskola Budapest
Csata Utcai Általános Iskola Budapest
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Dunavarsány
Osnovna škola ”Stevan Sremac” Senta (Zenta), Szerbia
Pais Dezső Általános Iskola Budapest
Budapest, VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola Budapest
Kislángi Tamási Áron Általános Iskola Kisláng
Radnóti Miklós Általános Iskola Pusztavámi Tagintézménye Pusztavám
Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola Csanádpalota
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Szeged
Bagi Arany János Általános Iskola Bag
Sárszentmiklósi Általános Iskola Sárszentmiklós
Szentes Városi Könyvtár Nonprofit Közhasznú Kft. Szentes
Cecei Általános Iskola Cece
Mecsekaljai Általános Iskola Köztársaság Téri Általános Iskola Pécs
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Székesfehérvár
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Algyő
Şcoala Gimnazială „Benedek Elek” Cetariu (Hegyközcsatár), Románia
Petőfi Sándor Gimnázium Târgu Secuiesc (Kézdivásárhely), Románia
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Sajószentpéter
Budai-Városkapu Általános Iskola Pécs
Ráckeresztúri Petőfi SándorÁltalános Iskola Ráckeresztúr
Scoala Gimnaziala Zelk Zoltán Valea lui Mihai (Érmihályfalva), Románia
Școala Gimnazială dr. Vasile Lucaciu Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola Szolnok
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola Gyöngyös
Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József Tagiskola Fehérvárcsurgó
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola Lippó
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola Dunaújváros
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola Székesfehérvár
Liceul Reformat Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Sárszentmiklósi Általános Iskola Nagylóki Tagiskolája Nagylók
Vörösberényi Általános Iskola Balatonalmádi
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája Szeged
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola Budapest
Şcoala Gimnazială Nr 1 Diosig (Bihardiószeg), Románia
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola Gyomaendrőd
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Ménteleki Általános Iskolája Kecskemét-Méntelek
Școala Gimnazială ,,Mircea Eliade” Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
ISP ÁI és AMI Telkibányai Szepsi Csombor Márton Tagiskola Telkibánya
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Şcoala Gimnazială Nr.10 Satu Mare (Szatmárnémeti), Románia
Érdi Bolyai János Általános Iskola Érd
Zámolyi Csanádi Imre Általános Iskola Zámoly
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Székesfehérvár
Jászsági Általános Iskola Hábor Gabriella Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolai Tagintézménye Pusztamonostor
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Ajka
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bocskaikert
Dvojezična osnovna šola Dobrovnik – KÁI  Dobronak Dobrovnik  (Dobronak), Szlovénia
Zentai Úti Általános Iskola Székesfehérvár
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola Budapest
Școala Gimnazială ,,Europa” Târgu-Mureș (Marosvásárhely), Románia
Osnovna Škola Mora Karolj Sajan (Szaján), Szerbia
Kürti Alapiskola Strekov (Kürt), Szlovákia
BÁZISISKOLÁK
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hajdúnánás
Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Balatonfűzfő
Huszár Gál Iskola Debrecen
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola Szajol
Kossuth Lajos Általános Iskola Tiszafüred
Németh Kálmán Általános Iskola és A.M.I. Fót
Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskola Salgótarján
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola Mór
Városközponti Iskola Mezőszél utcai Általános Iskolája Pécs

Kapcsolódó segédanyagok: