A szerk.

Képzési időpontok a 2017/18-as tanévben

Képzési időpontok a 2017/18-as tanévben
Osnovna škola ”Stevan Sremac” Zenta 2017. 09. 25.  11:00 12:15
Csata utcai Általános Iskola Budapest 2017. 10. 02.  12:30 14:00
Budai Városkapu Általános Iskola Pécs 2017. 10. 02. 12:00 13:30
Sárszentmiklósi Általános Iskola Sárszentmiklós 2017. 10. 03. 12:40 14:00
Kecskeméti Református Általános Iskola Kecskemét 2017. 10. 09. 14:15 15:30
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola Budapest 2017. 10. 10. 9:30 10:45
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Algyő 2017. 10. 13.  12:00 13:15
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola Budapest 2017. 10. 13. 10:00 11:30
Komlóstetői Általános Iskola Miskolc 2017. 10. 27. 10:30 11:45
Ványai Ambrus Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Dévaványa 2017. 10. 27. 10:30 12:00
Göőz József Általános Iskola Aszaló 2017. 11. 06. 12:45 14:00
Észak-Budapesti Tankerületi Központ Pais Dezső Általános Iskola Budapest 2017. 11. 08. 12:45 14:00
Cecei Általános Iskola Cece 2017. 11. 14. 13:00 14:15
Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény és Kollégium Cegléd 2017. 11. 15. 14:00 15:15
Hétvezér Általános Iskola Székesfehérvár 2017. 11. 21. 14:00 15:15
Liceul Teologic Romano Catolic „Szent László” Oradea Nagyvárad 2017. 11. 22. 13:30 15:00
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola Csanádpalota 2017. 12. 07. 12:00 13:15
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola Gyöngyös 2018. 02. 06. 11:45 13:00
Zimándy Ignác Általános Iskola Törökbálint 2018. 02. 07. 12:30 14:00
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola Budapest 2018. 02. 15. 11:50 13:30
Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános Iskola Somlóvásárhely 2018. 02. 16. 11:30 13:15
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola Budapest 2018. 02. 14. 11:45 13:15
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Bársony István Tagiskola, Sárkeresztes Székesfehérvár 2018. 02. 14. 14:00 15:15
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Székesfehérvár 2018. 02. 28. 12:00 13:35
Budai Városkapu Általános Iskola Bártfa Utcai Általános Iskolája Pécs 2018. 03. 07. 11:50 13:30
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola Budapest 2018. 03. 19. 12:00 13:15
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Sziget utcai Tagintézmény Székesfehérvár 2018. 03. 19. 14:00 15:15
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola Sárbogárd 2018. 03. 21. 13:00 14:15
Şcoala Gimnazială Nr.16. Nagyvárad 2018. 03. 21. 14:00 15:15
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Sajószentpéter 2018. 03. 28. 12:45 14:00
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola Dunaújváros 2018. 04. 09. 12:45 14:00
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola Székesfehérvár 2018. 04. 11. 12:45 14:00
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Károlyi József Tagiskola Fehérvárcsurgó 2018. 04. 18. 13:00 14:30
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola Lippó 2018. 05. 07. 10.00 11.15

Kapcsolódó segédanyagok: